Ol 35 joar è stiksje va mekoar
Jubileum Regine & Yves
- Styling
Garage transformatie
Ol 35 joar è stiksje va mekoar
Voor Regine en Yves, die hun 35 jaar samen wilden vieren met de mensen die hen het dierbaarst zijn, toverden we de garage van hun schuur om tot een sprookjesachtig geheel. Door de muren weg te werken met drappage en de vloer te bedekken met tapijt, ontstond een warme cocon waar iedereen zich meteen welkom voelde.
Het thema werd met zorg doorgetrokken in alle details, waardoor het geheel één harmonieuze uitstraling kreeg. Maar het pronkstuk van de styling, verzorgd door weddingplanner Atelier Rosé, was zonder twijfel de slangentafel die centraal in de ruimte de eyecatcher vormde.
Zachtroze en peach als hoofdkleuren kwamen terug in de bloemen en de linnen.
Fotograaf: Lynn Delbeecke
Regine klant Dankzij de superprofessionele en persoonlijke aanpak van Silke werd alles in goede banen geleid… een dikke merci! Absoluut een aanrader aan al wie een feestje plant dat tot in de puntjes verzorgd mag zijn.